Czy Twoja strona internetowa niespodziewanie przestała działać? Właśnie zaktualizowałeś wtyczkę i nagle sklep przestał funkcjonować? Hosting zmienił wersję PHP i coś poszło nie tak? W takich sytuacjach potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy – tutaj przychodzimy z naszym Pogotowiem Ratunkowym.
Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby jak najszybciej poświęcić do 3 godzin roboczych na diagnozę i rozwiązanie Twojego problemu. Jeżeli problem jest poważniejszy, zapewniamy szczegółową diagnozę i estymację naprawy.

Zalety korzystania z naszego Pogotowia Ratunkowego:

  1. Szybka i skuteczna pomoc – poświęcamy do 3 godzin roboczych na diagnozowanie i rozwiązywanie problemu, lub na dokładną diagnozę i estymację naprawy, jeżeli problem jest poważniejszy.
  2. Efektywna komunikacja – e-mail to dla nas najlepszy sposób na zrozumienie i analizę Twojego problemu.  Zapoznamy się z treścią zgłoszenia i skierujemy je do odpowiedniego specjalisty. Ewentualna rozmowa telefoniczna lub telekonferencja zostanie poprzedzona wcześniejszym zapoznaniem się z przesłanym opisem problemu. Niezwłocznie poinformujemy zgłaszającego o rozpoczęciu analizy i będziemy informować o postępach.
  3. Elastyczność – jeśli Twoja sprawa nie jest pilna, możesz zarezerwować nasz czas na później.
  4. Dostępność po godzinach pracy i w dni świąteczne – jeśli ktoś z naszego zespołu będzie dostępny, postaramy się pomóc nawet po godzinach pracy lub w święta, choć w takich sytuacjach opłata za usługę jest podwójna.